#1 2013-03-14 14:01:24

 Maczi

Administrator

25282527
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Co i jak o klasie Warrior

Warrior jest to postac ktora ma duzo defa i dobry dmaage.

Preferuje sie rozdawanie pubktow statusu w STR.

Mozecie sie spotkac z graczami ktorzy maja 160STR i reszta DEX. To tak na prawde jest kazdego indywidualna sprawa.

Skill Combo: Beckon + Stomp


http://i44.tinypic.com/14bnxx0.png

Offline

 

#2 2013-04-07 09:39:26

 gibol1412

Master

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2013-03-13
Posty: 42
Punktów :   

Re: Co i jak o klasie Warrior

Wojownik. Moja druga postać. Lekko się gra nim na pve. Hehe. Skille które warto posiadać: Stomp, Rage, Taunt (tutaj polecam skill tylko na 1 poziom), Crippling Slash, Super Mega Slash, Crushing Blow, Iron Blood, Hell Scream, Evade, Beckon. Jeśli chodzi o skill Vengeful Slash to można go mieć ale do pewnego momentu, ponieważ na wyższych levelach skille są na poziom 9, więc trzeba wybrać i ja odrzuciłem leczenie i ten skill. Co do kolejności to polecam jak każdą postacią na wstępie się wzmocnić tzw. buffami: Rage, Evade i Iron Blood. Nastepnie najlepiej użyć combo wojownika: Beckon + Stomp i tu warto zrobić to tak:
LINK DO FILMU
Zwróćcie uwagę jak wojownik ściąga wrogów pod ścianę skillem Beckon a następnie odskakuje Stomp'em. To bardzo ważne. Wcześniej można użyć skill Taunt by zwrócić na siebie uwagę wrogów. Potem używamy a bynajmniej ja tak robię: Crushing Blow, Super Mega Slash i Crippling Slash. a resztę i tak załatwią magowie, paladyni, łucznicy i rangrerzy Punkty stat u wojownika to maksimum 160 w dex i reszta w str. Ja tak zrobiłem i nie narzekam. Ekwipunek to tylko tarcza i broń jednoręczna.
Co do pvp u mnie wygląda to tak samo jak wyżej opisałem.


Pozdrawiam

Offline

 
Licznik odwiedzin

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl