#1 2014-02-04 08:05:22

 gibol1412

Master

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2013-03-13
Posty: 42
Punktów :   

Historia Gildii "Polish Legends"

Historia Gildii "Polish Legends"

Część I: "Pocket Legends"



Witam. Chciałbym przedstawić Wam historię naszej gildii.
Otóż pomysł na ową gildię zrodził się w okresie jesieni 2011 roku. Grałem wtedy już w pierwszą grę studia "Spacetime Studios". Owa gra nazywa się "Pocket Legends". Była to pierwsza gra twórców takich tytułów jak "Star Legends","Dark Legends" czy " "Arcane Legends".
W samą grę zacząłem grać wiosną 2011 roku. W owym okresie nie było jeszcze możliwości tworzenia tam gildii. Poznałem wtedy sporo nowych osób w tym osobę mojego bardzo dobrego przyjaciela do dziś Impawlixxxa. Jesienią tego samego roku dodano tam możliwość stworzenia własnej gildii, więc założyliśmy wspólnie gildię o nazwie "Polish Elite Guild". Masterem został Paweł (Impawlixxx). Z biegiem czasu gildia rozrastała się i była największą Polską gildią w tej grze. Zresztą jest nią do dziś, tylko inaczej się teraz nazywa. Jednak, jak to w życiu bywa, zdarzają się problemy. Będąc długo oficerem w "Polish Elite Guild" stwierdziłem razem z innym moim przyjacielem, który niestety już skończył grać, że mamy dość chaosu czasem tam panującego i konfliktów, więc utworzyłem własną gildię o nazwie "Polish Legends". Początkowo nie planowałem powiększać gildii, a chciałem w niej pozostać tylko z najbliższymi przyjaciółmi, lecz czasem ciężko odwrócić się od wszystkiego innego. Dlatego też postanowiłem rozwijać ten projekt. Ustaliłem, że w "Polish Legends" każdy powinien szanować drugiego człowieka i przestrzegać niepisanego regulaminu. Było to wydaje mi się na początku lata 2012 roku. Gildia oczywiście nie miała na celu zniszczenia "Polish Elite Guild". Nigdy mi to przez myśl nie przeszło. Nie próbowałem nikogo rekrutować stamtąd. Nigdy. Jednak sporo osób, którym tam dużo pomogłem przeszło do "Polish Legends". Z czasem sam Paweł (Impawlixxx) do nas dołączył za co go do dziś bardzo podziwiam i szanuję. Było to 29 sierpnia 2012 roku gdy "Polish Elite Guild" połączyło swoje siły z "Polish Legends". Gildia przeżywała swoje najlepsze okresy pod naszym dowództwem. Moim i Pawła. Ten mały szczegół z historii pokazał i powinien każdego czegoś nauczyć, że nie zawsze i nie wszyscy potrafią być wrogami, a można zawiązać prawdziwe przyjaźnie. Jak ja i Paweł.
W między czasie powstało wiele innych gildii, które próbowały z nami rywalizować lub nas zniszczyć. Tak też bywa. Jednakże owe gildie rozpadły się z biegiem czasu. Nasza gildia w "Pocket Legends" do tej pory istnieje i zawsze tam ktoś zajrzy. Wiele osób przez ten okres poznało się i do tej pory mają ze sobą kontakt, nawet jeśli już nie grają. Choć było nas coraz mniej online ze względu, iż twórcy słabiej interesują się tą grą, a maksymalny poziom to 76, ja z kolei zrobiłem sobie przerwę w tym samym momencie co w "Arcane Legends", to ponownie coraz więcej nas gra w gildii. A w samej grze można bardzo wiele osiągnąć. Dodam nawet ciekawostkę, że w ową grę dalej często zaglądamy z moją żoną. Ostatnio także przekroczyliśmy liczbę tysiąca ludzi, którzy do nas dołączyli. Gildia również posiada własną stronę Facebook prowadzoną przez Pawła, na której jest mnóstwo zdjęć z naszych spotkań i nie tylko, nasza historia od początku istnienia, jak również ważne informacje. Naprawdę warto tam zajrzeć:

Link do strony Facebook gildii Polish Legends


Część II: "Arcane Legends"



Jako, że każdy człowiek potrzebuje czasem zmian, a złożyło się przypadkowo, iż jesienią 2012 roku została wypuszczona gra "Arcane Legends" postanowiłem z żoną w to zagrać. Tym bardziej, że żona mnie do tego namówiła. Ja sam na początku byłem sceptykiem. Pobrałem ową grę mniej więcej dzień po jej wyjściu. Moja żona pierwszego dnia. Pomyślałem wtedy. Czemu nie? Może stworzyć i tu polską gildię "Polish Legends"? Pierwszego dnia gry udało mi się zarobić 50 tysięcy złota, co myślę jest niezłym wyczynem. Choćby dlatego tak sądzę, iż na początku "Arcane Legends" dużo nie oferowało. Maksymalnym poziomem postaci wtedy był 16, a najdalszą mapą "Rook Nest". Nie było pvp, "Locked Grand Crate Of The Watch", wielu zwierząt, mitycznych przedmiotów czy arcane, a nawet jajek i eliksirów od "Klaas'a", a także wielu, wielu innych rzeczy. Za zdobyte pieniądze utworzyłem pierwszą Polską gildię w grze. Przynajmniej tak uważam. Z czasem znajdywałem coraz więcej graczy z Polski i nasza gildia zaczęła się powiększać. Ten fakt zmusił mnie do zdobycia 50 platyn by rozbudować zamek gildii. Miało to miejsce na początku stycznia 2013 roku. Przez ten czas poznałem wielu bardzo ciekawych ludzi. Gildia przechodziła również w swojej historii kilka kryzysów. Pierwszym poważnym był podział za sprawą, którego powstała inna gildia "Paranoid". A było to zimą 2012 roku. Przez pewien okres "Paranoid" przypuszczało na nas bezczelne ataki. Do momentu gdy niefortunnie zaufałem komuś i mianowałem ową osobę na oficera. Wtedy zostało usuniętych około 500 osób z ponad tysiąca. Gildia podniosła się jeszcze silniejsza. Nauczyło mnie to, że trzeba zawsze staranniej dobierać oficerów. Lecz błędy zawsze się zdarzają.
Jako, że w pewnym momencie było nas około 1700 osób, gildia posiadała swoje forum, grupę Facebook i prawdopodobnie przechodziła jeden z lepszych okresów w swojej historii w "Arcane Legends", nieuniknionym chyba było, że musi się coś popsuć. A było to wczesną wiosną 2013 roku. Jeżeli przy tak dużej liczbie osób w gildii znajduje się tyle skrajnych osobowości to pewne zachowania, zdarzenia i kłótnie są nieuniknione. Wtedy właśnie nastapił kolejny rozłam i powstała kolejna gildia "So What". Dziwił mnie zawsze przy takich rozłamach brak lojalności, gdyż większość z tych osób co wtedy odeszła "wychowała się" w "Polish Legends" i zdobyła odpowiednie doświadczenie. Sam wielu osobom pomogłem i doradziłem gdy tylko mogłem.
Choć nie ma już "Paranoid" i z tego co słyszałem "So What", ponieważ z biegiem czasu owe gildie rozpadły się, to "Polish Legends" dalej istnieje. W między czasie powstawały inne polskie gildie, których też już nie ma. Ja za to krótko po powstaniu "So What" przestałem grać. Czasem człowiek potrzebuje od czegoś przerwy. Niedługo potem również postanowiłem i nigdy tego nie będę żałował, oddać stery "Polish Legends" w ręce bardzo dobrego przyjaciela: Ponurego. Dzięki temu gildia dalej trwa, ma swoją stronę i nowe forum, wielu świetnych ludzi i nawet jeśli będzie więcej ataków na nas to za każdym razem będziemy silniejsi. Dowodzi tego kolejny atak z 26 listopada. Po którym gildia podniosła się ponownie i wróciła do czołówki rankingu gildii w grze. Ja wróciłem do gry na początku grudnia 2013 roku przejmując ponownie władzę nad gildią. Powstał nowy, ulepszany na przestrzeni czasu regulamin, który obowiązuje w obu gildiach "Polish Legends" z drobnymi różnicami.
Zapraszam Was na stronę gildii, forum i grupy Facebook "Polish Legends" w grze "Arcane Legends":

Strona Polish Legends

Forum Polish Legends

Grupa Facebook Polish Legends


Póki co dalsza historia "Polish Legends" w obu grach: "Pocket Legends" jak i "Arcane Legends" jest dopiero przed nami...


Pozdrawiam

Offline

Licznik odwiedzin

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl